מקדמים את ההתנדבות וההשתתפות החברתית הבין מגזרית בישראל

מיזם ההתנדבות הישראלי מקדם אסטרטגיה בין מגזרית רחבת טווח, במטרה להרחיב ולבסס את היקף ההתנדבות וההשתתפות החברתית בקרב הציבור הישראלי.

התנדבות

אתר "התנדבות ישראלית" הוקם על ידי מיזם ההתנדבות הישראלי, בשותפות עם עמותת "רוח טובה".

מיזם ההתנדבות הישראלי

מיזם ההתנדבות הישראלי הוקם בשנת 2012 על ידי משרד ראש הממשלה, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים וג'וינט ישראל ובעזרת תרומה של JFNA, כשותפות בין-מגזרית של ארגונים מהמגזר הציבורי, המגזר העסקי והמגזר השלישי (עמותות ומלכ"רים). מטרתו המרכזית של המיזם היא להעלות את המודעות, האיכות והיקף ההתנדבות וההשתתפות החברתית בישראל, זאת באמצעות חיזוק ופיתוח תשתיות התנדבות.

בין תשתיות ההתנדבות שמקים המיזם ניתן למנות מערכת טכנולוגית לניהול מתנדבים, תו תקן לניהול התנדבות, קידום חוק התנדבות, כלים למדידת ההתנדבות, מודלים לפיתוח התנדבות בעולם העבודה ועוד.

אתר התנדבות ישראלית

אתר "התנדבות ישראלית" הינו אחת מהתשתיות שהן תוצר של פורום העלאת מודעות וטכנולוגיה במיזם ההתנדבות, בהובלת קינן רבינו ותמר ברגר-יעקב. מטרת האתר להנגיש ולהנכיח את ההתנדבות בישראל: לספק את המידע, הידע והכלים למתנדבים, לאנשי מקצוע ולארגונים הפועלים לקידום ההתנדבות בישראל, בשגרה ובחירום.

כדי להגשים את החזון להגברת ההתנדבות וההשתתפות החברתית בישראל, אתר "התנדבות ישראלית" פונה לכמה קהלי יעד:

באם הנכם מעורבים בעולם ההתנדבות, בין כמתנדבים, בין כמנהלי התנדבות או בעלי עסקים המפעילים התנדבות עובדים ובין כארגוני התנדבות, ומעוניינים לשתף אותנו במידע מקצועי, במחקרים או בסיפורי התנדבות, נשמח אם תפנו אלינו למייל: info@volunteerisrael.org.il
בכל שאלה או בקשה אחרת בנושא התנדבות בישראל הינכם מוזמנים לפנות אלינו דרך "צור קשר".