דלג לתוכן ראשי

ארגונים ורשויות

נמצאו 2,023 ארגונים ורשויות

שם ארגון/רשות תאור אזור
מעבר לאופק

מעבר לאופק

לעסוק בקידום נוער במצוקה,הכשרתו ושילובו בחברה ובמעגל העבודה. פיתוח פרוייקטים להכשרת נוער באמצעות פעילות ספורטיבית, תרבותית וחברתית, שימת דגש על פעילות מחשבים ואינטרנט.

מידע נוסף
מלאכי יום הולדת

מלאכי יום הולדת

עמותת "BIRTHDAY ANGELS" מפעילה את פרויקט "פר"ח ליום הולדת", שנועד להעניק ימי הולדת לילדים משכבות מצוקה בארץ. זהו פרויקט ייחודי שמאפשר לאלפי ילדים לחגוג את יום הולדתם - אולי בפעם הראשונה בחייהם. הפרויקט זכה זו השנה השנייה ברציפות בפרס בגין על תרומה לחברה הישראלית. במהלך שנת הפעילות הראשונה של הפרויקט חגגו קרוב לאלף מילדי הפרויקט בכל רחבי הארץ את יום הולדתם. את העדויות המרגשות שלהם על חיזוק הדימוי העצמי ושיפור מעמדם החברתי בכיתה, ניתן לראות באתר העמותה.

שרון צפוני מידע נוסף
מד"א - עפולה

מד"א - עפולה

מתן סיוע לנפגעים וחולים. ברובו מתבסס על מתנדבים,ארצי- כ-7000 מתנדבים.

עמק יזרעאל מידע נוסף
מגמה ירוקה - אוניברסיטת בין גוריון

מגמה ירוקה - אוניברסיטת בין גוריון

עמותת "מגמה ירוקה" היא ארגון סטודנטים עצמאי, התנדבותי וא-מפלגתי, הפועל לקידום נושאי סביבה בישראל. הארגון הוקם בשנת 1997, פעיל כיום ב-18 קמפוסים ברחבי הארץ ומונה מעל 3,000 סטודנטים. חברי "מגמה ירוקה" הם סטודנטים הפועלים בהתנדבות, מתוך מטרה לפתח תחושת אחריות לנושאים סביבתיים בקרב קהל הסטודנטים והציבור בכלל, ולפעול לפתרון מפגעים סביבתיים. הארגון פועל בכל הדרכים המאפיינות מאבק ציבורי, בכלל זה פעילויות הסברה, חינוך, לובינג פוליטי, שימוש באמצעים משפטיים, עריכת הפגנות ואירועים שונים ועוד.

באר שבע והסביבה מידע נוסף
ידיד - אבן שמואל

ידיד - אבן שמואל

"ידיד" פיתחה חזון של ברית חברתית המבוססת על שותפות, הידברות וסיוע הדדי. מייסדי העמותה שמו להם מטרה להעצים את השכבות החלשות בחברה ולקרב אותן לערכים של דמוקרטיה, פלורליזם, אזרחות פעילה, שלום, שוויון, צדק וקדמה, תוך בניית גשר בנין לבין קבוצות אחרות באכלוסיה. בעשייתה משקיעה "ידיד" בעתידה של החברה הישראלית. "ידיד" הוקמה בנובמבר 1997 והחלה בפעילות העצמה ברמה האישית והקהילתית בקרב שכבות חלשות ועולים חדשים. במישור המקומי מתבצעת פעילות העמותה הן בדרך של הגשת סיוע פרטני בהתמודדות עם מצוקות יום-יומיות והן בדרך של הקניית כלים לאחריות קהילתית ולהשתתפות פעילה בחיים בחברה דמוקרטית. במישור הארצי מתבצעת פעילות העמותה בדרך של מאבקים ציבוריים ומשפטיים לשינוי מדיניות.

חבל לכיש מידע נוסף
עמותת אחריי!

עמותת אחריי!

"אחריי!" הנה עמותה חינוכית חברתית הפועלת במטרה להצמיח מנהיגות צעירה ולעודד מעורבות חברתית בקרב בני נוער וצעירים הנמצאים בצומת הדרכים האחרון בו ניתן להשפיע על עתידם באמצעות חינוך. באמצעות תכניות חינוכיות המחברות לאבני דרך בחברה הישראלית נוטעת העמותה בחניכיה תחושת הצלחה ומסוגלות ומעודדת אותם להשתלב כאזרחים תורמים בחברה הישראלית.

גוש דן מידע נוסף
ארגון נוער גאה

ארגון נוער גאה

"ארגון נוער גאה" הינו ארגון התנדבותי הפועל למען נוער המתלבט בנטיותיו המיניות, או מגדיר עצמו כהומו-לסבי-בי-טראנסג'נדר. הוא מהווה את הפעילות המרכזית של "כמוני כמוך", עמותה ללא כוונת רווח הפועלת לזיהוי צרכי הנוער ההומו-לסבי-ביסקסואל-וטראנסג'נדרס בישראל ומתן מענה מתאים החל משנת 2004. הארגון מספק מענה ותמיכה בבני-נוער בשלבי גיבוש הזהות המינית, תקופה בה הם מתחילים להיות מודעים לרגשותיהם ולתחושותיהם המיניות, תקופה שעלולה להיות מאופיינת בבלבול ובכאב רב. בנוסף, הארגון מהווה מסגרת חברתית לנוער, בה הוא יכול להכיר ולפגוש בני-נוער החווים חוויות דומות ולפעול במטרה לקדם את מעמד הנוער ההומוסקסואלי בארץ תוך דגש על שוויון, פתיחות ומניעת גזענות והומופוביה.

גוש דן מידע נוסף
אריאלה - קרית מלאכי

אריאלה - קרית מלאכי

עמותת אריאלה הוקמה במטרה לקדם ולטפח את המצוינות בקרב יוצאי אתיופיה בישראל. העמותה הוקמה על רקע המציאות הקשה והמורכבת בה חיים יוצאי אתיופיה, והעובדה כי למרות פעילויות רווחה ציבוריות ופרטיות רבות ומגוונות עבור קהילה זו, מדובר עדיין באחד המגזרים החלשים מבחינה סוציו-אקונומית בסקטור היהודי. יוצאי אתיופיה, הן הצעירים ילידי הארץ והן דור העולים, מתמודדים ברובם עם מצוקה כלכלית בחיי היום יום ועם חסמים בהשתלבות במרבית תחומי החיים. סיפורי ההצלחה של יוצאי אתיופיה אינם שכיחים וניתן לזהות קשיים וחסמים רבים. רבים מיוצאי אתיופיה סובלים ממחסור במודלים לחיקוי, בעיות של דימוי עצמי נמוך, שונות תרבותית ניכרת בינםלבין האוכלוסיה הישראלית הותיקה, חשיפה נמוכה לאפיקים מקצועיים ועוד. העמותה נקראת על שמה של אריאלה בתיה גולדברג (ז"ל), פעוטה אשר הלכה לעולמה בטרם עת כתוצאה מתאונה טרגית בשנת 2007 בעיר לוס אנג'לס, ארה"ב.

חבל לכיש מידע נוסף
קבוצת GoGay

קבוצת GoGay

"GoGay" הוא גוף התקשורת המרכזי והוותיק של הקהילה הגאה בישראל. הוא הוקם ב-1999 כאמצעי תקשורת עצמאי ופרטי המבוסס על מודל חברתי, ולא על מודל עסקי. האתר איננו פועל למטרות רווח, והכנסותיו מפרסום נתרמות לארגונים קהילתים שוניים ולתפעול השוטף של מערכת האתר. תפוצתו וזמינותו באמצעות האינטרנט הפכו אותו לאמצעי התקשורת המוביל הנחשף לקהל ההומו-לסבי, הואו משרת למעלה מ-30 אלף גולשים מדי יום. כיום, "GoGay" הוא אמצעי התקשורת היחיד המתעדכן באופן שוטף ומקצועי באירועים הקורים בקהילה בארץ ובעולם, ומסקר אירועי תרבות, פנאי, סגנון חיים ועוד. האתר משמש גם כמאגר המידע הגדול ביותר של הקהילה, הכולל ארכיון ידע עצום אודות ציבור ההומוסקסואלים, לסביות, טרנסג'נדר וביסקסואלים בישראל.

גוש דן מידע נוסף
הצג עוד

עמותה? ארגון?

צרו איתנו קשר ותוכלו גם אתם להופיע במאגר שלנו ולקדם את הזדמנויות ההתנדבות שלכם בקהל המתנדבים

צרו קשר